HOT or NOT 0.5

Hlasujte zde

Vtipy o bláznech

28. května 2009 v 15:49 | Monča

Rozhodnou se 2 blázni,že utečou z blázince,aby utekli musí přelést 100 zdí. Přelezou 5 zdí a jeden se ptá druhého "Můžeš ještě?" "Jo."Přelezou 10 a opět se ptá "Můžeš ještě?" "Jo!" Přelezou 25 "Můžeš ještě?""Jo."Přelezou 50 "Můžeš ještě?" "Jo." Přelezou 99 "Můžeš ještě?". "Ne!" "Tak se vrátíme!"


Blázen vleče na zádech plnou nůši cihel,potká svého známého a ten se ptá: ,,Proč se takhle dřeš?A kam to vůbec neseš?" ,,Ale,to víš,chci prodat dům,a tak nesu vzorek na ukázku."


Běží blázen se sekerou a honí doktora. Unavený doktor vběhl do slepé ulice a nezbývámu nic jiného než čekat na smrt. Blázen podá sekeru doktorovi a říká: "Na tady máš sekeru a teď honíš ty!"


V blázinci se ptá návštěvník ředitele, podle jakých kritérií rozhoduje, zda někdo tu bude zavřen nebo ne? Ředitel vysvětluje: "My napustíme vodu do vany, dáme kandidátovi lžičku, hrneček a kýbl a požádáme ho, aby vanu vyprázdnil." - "Aha, rozumím, normální člověk vezme kýbl, aby to šlo rychleji, že?" - "Ne, normální člověk vytáhne špunt. Chcete u nás pokoj s balkonem nebo bez?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama