HOT or NOT 0.5

Hlasujte zde

Vtipy o Pepíčkovi

28. května 2009 v 15:48 | Monča

Jde tatínek s malým Pepíčlem na procházku a potkají cizího pána.Pepíček ho vzorně pozdraví, pán odpoví a když zajde, tak se tatínek zvědavě ptá: ,,Ty toho pána znáš?'' Pepíček odpoví:,,Ano,to je pán z ochrany ovzduší.'' Tatínek se ptá: ,,A jak to víš?'' Pepíček:,,No,on k nám chodí,vždycky když nejsi doma a ptá se maminky,jestli je čistý vzduch.''


Ve škole: ,,Pepíčku,řekni dve zajmena.'' " Kdo?Já?" Výborně Pepíčku!!!!!


Tatínek si se svým synem Pepíčkem prohlíží knihu o u mění a povídá: ,,Vidíš Pepíčku,takhle vypadají stavby v gotickém stylu."Pepíček nakrčí čelo a překvapeně řekne: "Jééé tati,já nevěděl že Karel Gott je stavitel?!?!!Pepíčku co děláš? Papám sekundové lepidílko. Cože? hm hm hmmmm!!!
Učitelka říká žákům ve škole: "Tak děti, dnes si budeme povídat o polibku. Víte, když se mají dva lidi rádi..."V zadní lavici se přihlásí Pepíček: "Paní učitelko, ty co už souložili můžou jít ven kouřit?"
Babička říká vnukovi: "Pepíčku,když kašleš dej si ruku před pusu!" Pepíček: "Neboj babi mně zuby nevypadnou."
Ptá se Pepíček tatínka: "Tati, jak jsem přišel na svět?" "No víš Pepíčku, my sme se s maminkou jeden večer tak cukrovali a pak to najednou přišlo" Pepíček si večer před spaním posype celou postel cukrem a jde spát. Ráno se probudí a najde kolem sebe stovky mravenců, setřepe je ze sebe a řekne: "Kdybyste nebyli moje děti, tak bych vás zabil!!"
Pepíček píše dopis Ježíškovi: "Celý měsíc budu hodný, když mi přineseš počítač." Sotva dopis dopíše, pomyslí si, že celý měsíc to nevydrží, roztrhá dopis a napíše nový: "Týden budu hodný, když mi přineseš počítač." Znovu zapřemýšlí: "Týden to asi nevydržím." Roztrhá dopis a napíše nový:, "Jeden den budu hodný, když mi přineseš počítač." Znovu zapřemýšlí a uvědomí si, že nevadrží být hodný ani jeden jediný den. Podívá se na stěnu, uvidí obraz panny Marie, vezme ho, sundá a zavře do skříně. Píše nový dopis: "Ježíšku, zajal sem tvoji matku. Výkupné je počítač."
Pepíček a Mařenka sedí na louce plné květin a pozorují kopulující pár kravičky a býčka. Mařenka se ptá Pepíčka: Pepíčku, jak to ten býček pozná,že to kravička chce? Pepíček říká:Víš Mařenko to je příroda, on to býček tak nějak vycítí. Mařenka na to: A ty máš ku*va rýmu,nebo co???
Pani učitelka povídá dětem: "Děti a nyní mi řekněte větu,kde je slovo čelo." Přihlásí se Mařenka a povídá: "Tatínek hraje na čelo." Paní učitelka ji pochválí a říká. "A nyní aby to slovo tam bylo dvakrát." Přihlásí se Anička a říká: "Tatínek hraje na čelo a violončelo." "A nyní děti, aby to slovo tam bylo třikrát." Hlásí se Pepíček a říká: "Maminka s tatínkem leželi čelo na čelo a prcali jen to drnčelo."
Pepíček je ve škole a paní učitelka se ptá: "Pepíčku, vám se narodila dvojčátka, viď?" "Ano," odpoví Pepíček. "A jak se budou jmenovat?" ptá se učitelka. Pepíček na to: "Nevim, ale tatínek říkal ňák Himl a Hergot."

Ve třídě se děti baví o svých prarodičích. Děti si povídají o tom jak žili, co dělali, kde byli. Na řadě je Pepíček, a říká: "Paní učitelko můj dědeček měl strašnou smrt, on zemřel v koncentračním táboře." Učitelka říká: "To je strašný Pepíčku, tvůj dědeček byl opravdu hrdina a jak se to stalo?" - "No on se ožral a spadl ze strážní věže."
Pepíček dostane krásné autíčko a maminka mu připomíná: "Co se říká?" - "Nevím!" - "Co říkám tatínkovi, když přinese výplatu?" - "Aha!" Vzpomene si pepíček a odpoví: "Neříkej, že to je všechno!"

"Pepíčku, co bys chtěl k svátku?" "Vzduchovku." "To nejde, střílel bys ptáčky!" "Tak pistolku." "To taky nejde, plašil bys ptáčky!" "Tak nějakou holku." "Co bys s ní dělal?" "Šel bych s ní do lesa." "Co tam?" "Zavedl bych jí do křoví." "Co potom?" "Stáhl bych jí kalhotky." "A pak?!!" "Vzal bych si z nich gumičku a udělal si prak."Malý Pepíček stříhá v obýváku ubrus. Maminka volá z kuchyně: " Co děláš Pepíčku?" "Číhám!" "Tak číhej, ať ti nic neuteče!
Pepíček ve školce vylije mlíčko. Paní učitelka lehce naštvaná procedí mezi zuby: "Co by ti řekla maminka, kdybys doma vylil mlíčko na zem?" Pepíček přes rameno: "Nekecala by a utřela to.""Tak děti, jak dělá ovečka?" "Prosím, bé, bé." "Správně. A jakpak dělá pejsek?" "Prosím, haf haf." "Výborně, a jak dělá kravička?" Přihlásí se Pepíček a povídá: "Dobrý den děti, posaďte se.
Přijde Pepíček ze školy a povídá tatínkovi že dostal pětku z matiky. "Jak to?" ptá se podrážděně otec. "Nejdříve se mě učitelka zeptala, kolik je 3 x 2. A já jí povídám že 6," říká Pepíček. "No to je správně," na to tatík. "A pak se mě zeptala, kolik je 2 x 3," povídá Pepíček. "Jakej je v tom kurva rozdíl?" rozčilí se tatík. "Přesně to jsem řekl," na to Pepíček.Na hodine matematiky rika pani ucitelka priklad: "Na strome sedi tri ptacci, mate pusku, jednoho toho ptacka zastrelite, kolik pak jich zustane? Tak treba ty, Pepicku!" "Prosim, zadny!" "Jak to, Pepicku? Proc zadny, Pepicku, vysvetli mi to?" "Noooo, jednoho zastrelim a ostatni uletej!" "Pepicku, tady jsme na hodine matematiky, mel bys rict, ze jednoho zastrelis a dva zustanou, ale libi se mi tvuj zpusoby mysleni." "A pani ucitelko, muzu vam dat ted priklad ja?" "Jiste, Pepicku" "Jdou tri zeny, kazda ma v ruce zmrzlinu, jedna ji kouse, druha ji lize a ta treti ji ji s malou lzickou, ktera z nich je vdana?" Ucitelka premysli a pak zkusi: "Ta co ji lize?" "Ne, ta co ma prstynek, ale libi se mi vas zpusob mysleni..." 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama